Žáci: Žulová – Supíkovice 8:0 (2:0)

0

V utkání se sousedem v tabulce jsme navázali na kvalitní výkony z jarní části. Po celé utkání jsme soupeře přehrávali a pouze chybami v předfinální fázi jsme nechali soupeře dlouho ve hře o dobrý výsledek. Ve druhém poločase jsme naštěstí nalezli střeleckou pohodu a utkání v poklidu Více >

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (hodnoceno: 2, průměr: 5,00)

FC Tatran Touax Supíkovice – FK STOMIX 1:3 (1:2)

0

Po neodehraném utkání v Novém Malíně jsme odjížděli do Supíkovic napravit reputaci z utkání se Sudkovem. I když někteří hráči jsou ještě na seznamu nemocných, k utkání nakonec odjelo 12 hráčů. Kdysi parádní trávník, je již minulostí, a tak na nás čekal hrbolatý a místy děravý „pažit“. Více >

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (hodnoceno: 1, průměr: 5,00)

Žáci: neděle 10:30 Žulová – Supíkovice

Sraz 10:00!

MUŽI

trénink v pátek od 17:00

SOBOTA odjezd do Supíkovic v 14:30 z AN

Starší přípravka:

0

V pondělí od 16:30 hod hrajeme na domácím hřišti proti Jeseníku.

Sraz hráčů v 16:00 hod.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (Zatím nehodnoceno)

Žáci: Mikulovice – Žulová 2:3 po pen. rozstřelu (0:2)

0

Ve druhém jarním utkání jsme vyrazili do v tabulce třetích Mikulovic. Cílem bylo prodloužit vítěznou sérii na 7 zápasů.

Od úvodního hvizdu jsme na hřišti byli lepším týmem. Domácí se za celý zápas nedostali do souvislé útočné akce. Spoléhali pouze na rychlost nejlepšího střelce soutěže, na kterého Více >

MUŽI do Nového Malína nejedeme

0

Vzhledem k tomu, že na dnešní utkání v Novém Malíně se z různých důvodů nepodaří sestavit 11 hráčů k utkání neodjedeme a toto bude kontumováno.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (hodnoceno: 8, průměr: 1,00)

Žáci: sobota 13:30 utkání v Mikulovicích

Sraz 12:15 na hřišti.

ZÁKAZ VSTUPU NA HRACÍ PLOCHU !!!!!

3

Vzhledem k tomu, že je hřiště čerstvě pohnojené, žádáme všechny trenéry, aby tréninkové jednotky prováděli mimo hrací plochu, nebo je přesunuli na pátek 17.4.2015, kdy se již bude na hřiště moci jít. Kdo to nechápe, ať se obrátí na sekretáře klubu p. Kovaříka.

Děkujeme za pochopení.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (hodnoceno: 1, průměr: 1,00)

MUŽI PÁTEK – SOBOTA

V pátek trénink od 17:30 hod. Sobota MÚ v Novém Malíně odjezd v 13:45 hod. z AN

Žáci trénink

0

Čtvrtek 15:00. Sebou kopacky i salovky!

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (Zatím nehodnoceno)

FK Stomix – Sokol Sudkov 0:2 (0:2)

0

První jarní zápas jsme po odloženém utkání ve Starém Městě odehráli na domácím půdě, kdy jsme přivítali mužstvo ze Sudkova, se kterým se nám v posledních vzájemných utkání dařilo. Soupeř nás však od začátku překvapil aktivní hrou, kdy se jednoduše dostával k naší bráně. Naši hráči si však mysleli, Více >

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (hodnoceno: 5, průměr: 3,40)

Žáci: Žulová – Lipová 2:1 (0:0)

0

V první jarním utkání jsme nastoupili na domácím hřišti proti vedoucím týmu soutěže z Lipové.

V první poločase jsme měli mírnou převahu. Dobré šance si vypracoval Latzel, Novák, Valíček, ale nedůrazné střely brankář hostí kryl. Postupně se začal prosazovat i soupeř. Do zakončení se dostal ale pouze Více >

Přejít nahoru