Turnaj v malé kopané 7+1 muži ve Vápenné neděle 3.7.2016

0

Vážení,kdo má zájem o tento turnaj ozvěte se mě nebo p. Vylíčilovi.Do čtvrtku.30.6.2016 Maceček R.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (Zatím nehodnoceno)

Turnaj žáků 25.6.2016 na hřišti Žulová.

0

V sobotu 25.6.2016 v 10:00 hod. proběhne na hřišti v Žulové turnaj žáků.

Turnaje se zúčastní tyto družstva:           Dukla Praha starší žákyně

Bernartice

Lipová

Více >

Žulová – Bohdíkov 2:5 (2:2)

0

Smolné utkání jsme si prohráli zbytečnými chybami v obraně.

V prvním poločase byl soupeř lepší a zatlačil nás na naší polovinu. Ale byli jsme to my, kdo mohl otevřít skóre hned ve 4. minutě, Slusarz ale nevyřešil situaci 3 na 1 optimálně. Do vedení jsme se dostali po hrubé chybě hostujícího Více >

Utkání v neděli 29.5.

0

12:15  Žulová – Bělá

15:00  Žulová – Bohdíkov

Písečná – Žulová 5:1 (1:0)

0

V Písečné se bohužel potvrdilo, že venku nehrajeme dobře. Domácí byli až na úvod druhého poloačasu lepší a zaslouženě zvítězili.

Od začátku utkání nás Písečná zatlačila na naší polovinu, ale její tlak byl spíše platonický. V úvodu se nám dařilo na domácí útoky odpovídat alespoň náznaky šancí, ale Více >

Žulová – Hrabišín 2:0 (1:0)

0

Proti týmu ze středu tabulky se nám konečně povedlo bodovat naplno.

V prvním poločase se nehrál příliš kvalitní fotbal, obě mužstva trápila velká nepřesnost. Hrál se spíše bojovný fotbal, který nepřinášel příliš vyložených šancí. Největší šanci za celý zápas měli hosté ve 20. minutě, ale střelu k Více >

Žulová – Jindřichov 1:3 (1:1)

0

V utkání s prvním týmem tabulky jsme dlouho sahali po bodech.

První poločas nebyl z naší strany úplně povedený a soupeř si vypracoval spoustu brankových příležitostí. Jednu využil hned v 6. minutě, kdy hostující hráč vrátil do sítě odražený balón. Zbytek šancí ale pochytal vynikající Matějka. A Více >

Víkendové zápasy

0

PÁTEK 13.5.  17:30  Žulová – Jindřichov. Sraz hráčů 16:45.

NEDĚLE 15.5.  12:15  Žulová – Supíkovice.

NEDĚLE 15.5.  15:00  Žulová – Hrabišín. Sraz hráčů 14:15.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (hodnoceno: 3, průměr: 2,33)

Žáci. V sobotu se hraje v Bernarticích.

0

V sobotu 7.5.2016 v 10:00 hod. hrajeme v Bernarticích. Sraz všech hráčů v 8:45 hod. na hřišti Žulová.

Lesnice – Žulová 3:0 (2:0)

0

V Lesnici nám chybělo několik  hráčů do ofenzívy, což se negativně projevilo.

V prvním poločase byl náš výkon katastrofální. Nedůraz v osobních soubojích, neschopnost si přihrát, neochota běhat. Domácí nás po celých 45 minut svírali na své půlce a nebýt zákroků Moronga, mohli vést větším rozdílem. Více >

Žáci. V sobotu do České Vsi.

0

V sobotu 30.4.2016 hrajeme v České Vsi. Sraz všech hráčů ve 12:15 na hřišti Žulová.

Žulová – Jindřichov 13.5. 17:00

0

Odložené utkání se odehraje až v pátek 13.5. V JT se objevil původní termín navržený STK, který se dohodou klubů změnil.

Žulová – Bludov 1:1 (1:0)

0

Vzhlem k podzimním výsledkům a nepřízni počasí, měli věrní diváci na první jarní zápas vstup zdarma.

Zápas s týmem z popředí tabulky pro nás začal ideálně. Hned ve 3. minutě se hlavou prosadil Kadrman a vedli jsme 1:0. I když by se mohlo zdát, že nás první gól uklidní, opak byl pravdou. Na naše Více >