Trenink ve čtvrtek 3.9.2015 v 16:30 hod.

SK Lipová-lázně – FK STOMIX Žulová _ 2:3 (1:2)

0

BELSPORT Okresní přebor žáci

SK Lipová-lázně   -   FK STOMIX Žulová  _  2:3 (1:2)

V sobotním sychravém ránu jsme se sešli v nové sestavě k prvnímu mistrovskému utkání v sezóně 2015/2016.

Po minulém vydařeném ročníku naše řady opustili hráči, kteří vzhledem k věku již v soutěži nemohou pokračovat, a Více >

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (hodnoceno: 1, průměr: 5,00)

Žulová – Nový Malín

0

I ve třetím zápase jsme vyšli  bodově na prázdno. V prvním poločase byl soupeř nebezpečnější a od inkasované branky nás zachránil vynikající Morong v brance a jednou také branková konstrukce. I my jsme měli naše šance, ale Tureček brankáře neprostřelil a Daniel obstřelem minul cíl o pár centimetrů, Více >

0

Do Vidnavy jsme zajížděli bez několika hráčů. Někteří byli mimo okres, jiní jsou již myšlenkami v České Vsi a na zápas nepřisli. Naopak jsme mohli nasadit nové tváře Daniela se Šimoníkem.

Utkání začalo stejně jako minulé domácí. Dlouhý pas za naší obranu zužitkoval ve 3. minutě Šebesta – 1:0. Více >

Žulová – Sudkov 0:2 (0:2)

0

V prvním utkání nové sezóny jsme na domácím hřišti hostili neoblíbeného soupeř ze Sudkova. Po letní obměně kádru (i když jsme ješte mohli využít Mravce a Macečka, kteří jednají o hostování v České Vsi) se  na hřišti projevila nesehranost a nezkušenost mužstva. Soupeř toho využil již ve 4. minutě, Více >

Neděle 15:00 Žulová – Sudkov

0

Sraz hráčů ve 2. Občerstvení pro fanoušky zajištěno.

Tréninky mužů

0

Středa na přání 17:30 (LM v televizi), pátek tradičně 18:00. Účast všech hráčů nutná, v neděli jedem na ostro.

Neděle 2.8. 15:00 Žulová – Javorník

0

První přátelské utkání. Sraz všech hráčů 14:15. Občerstvení pro fanoušky zajištěno.

Trénink mužů v pátek 18:00!

0

MUŽI: Pátek dne 24.7.2015 v 18:00 hod. hráčská schůze.

0

V pátek 24.7.2015 v 18:00 hod. proběhne na hřišti Žulová hráčská schůze. Účast všech registrovaných hráčů nutná, platí i pro dorostence. Výbor FK STOMIX.