Lesnice – Žulová 3:0 (2:0)

0

V Lesnici nám chybělo několik  hráčů do ofenzívy, což se negativně projevilo.

V prvním poločase byl náš výkon katastrofální. Nedůraz v osobních soubojích, neschopnost si přihrát, neochota běhat. Domácí nás po celých 45 minut svírali na své půlce a nebýt zákroků Moronga, mohli vést větším rozdílem. Více >

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (Zatím nehodnoceno)

Žáci. V sobotu do České Vsi.

0

V sobotu 30.4.2016 hrajeme v České Vsi. Sraz všech hráčů ve 12:15 na hřišti Žulová.

Žulová – Jindřichov 13.5. 17:00

0

Odložené utkání se odehraje až v pátek 13.5. V JT se objevil původní termín navržený STK, který se dohodou klubů změnil.

1 Hvězdička2 Hvězdičky3 Hvězdičky4 Hvězdičky5 Hvězdiček (hodnoceno: 1, průměr: 3,00)

Žulová – Bludov 1:1 (1:0)

0

Vzhlem k podzimním výsledkům a nepřízni počasí, měli věrní diváci na první jarní zápas vstup zdarma.

Zápas s týmem z popředí tabulky pro nás začal ideálně. Hned ve 3. minutě se hlavou prosadil Kadrman a vedli jsme 1:0. I když by se mohlo zdát, že nás první gól uklidní, opak byl pravdou. Na naše Více >

Žáci. V neděli doma Mikulovice.

0

V neděli 24.4.2016 v 12:15 hod. hrajeme doma s Mikulovicemi. Sraz všech hráčů v 11:30 hod.

Staré Město – Žulová 4:1 (2:0)

0

Druhé jarní venkovní utkání jsme odehráli na půdě neoblíbeného soupeře ze Starého Města. Vyjeli jsme v sestavě bez několika hráčů, ale s navrátilci Mravcem a Morongem a novými posilami Bednaříkem s Mondekem.

Bohužel návrat Mravce netrval příliš dlouho. Ve 3 minutě svedl s  obráncem souboj u Více >

Rozlosování turnaje 12:15 hod.

Vánoční halový turnaj mužů Žulová 27.12.2015.

0

Uzávěrka přihlášek 21.12.2015 do 20:00 hod.

Firefighters team -  Winkler David, Mrázek Petr, Hrtus Marian, Hrtus Milan, Bilík Kamil, Schreiber Erich, Cahel Radek

TOP TEAM  -   Vávra, Křivohlávek, Švardala, Hloušek, Matějka (B) UMPALUMPOVÉ  -  Till Jakub – Nepožitek Jiří, Novák Vladimír, Krejsa Více >

27.12.2015 VÁNOČNÍ TURNAJ ŽÁKŮ A MUŽŮ V TĚLOCVIČNĚ ŽULOVÁ.

0

27.12.2015 se koná vánoční turnaj v žulové. Dopoledne žáci a odpoledne muži.

Družstva žáků budou upřesněny později.

Družstva mužů přihlaste prosím u Maceček Radek, tel. 607890413 nebo na r.macek2@seznam .cz

Družstva mužů nahlaste co nejdřív /název družstva a počet hráčů /.

Startovné 150,- na osobu. Více >

Neděle 15.11. 13:30 Žulová – Vidnava

0

Sraz 12:45.

Valná hromada

0

V sobotu v restauraci U potoka proběhne současně se zakončením sezóny i valná hromada klubu k úpravám stanov. Srdečně zveme VŠECHNY členy klubu.

Muži: sobota 14:00 Sudkov – Žulová + zakončení sezóny

0

Sraz 12:00. Vzhledem k tomu, že poslední utkání se hraje příští týden v neděli, je v hospodě U potůčku připraveno zakončení sezóny již po zápase v Sudkově. Začátek v 6, srdečně zveme i věrné fanoušky.