Rozpis

Rozpis zápasů Muži

Datum a časZápas Výsledek
9.8. v 15:00Stomix - Sudkov0:2
15.8. v 16:30 Vidnava - Stomix5:2
23.8. v 15:00 Stomix - Nový Malín 0:1
29.8. v 16:30 Jindřichov - Stomix8:0
6.9. v 15:00Stomix - Staré Město-:-
12.9. v 16:00 Bludov - Stomix-:-
20.9. v 15:00Stomix - Lesnice-:-
27.9. v 15:00Stomix - Štíty-:-
3.10. v 15:30Hrabišín - Stomix-:-
11.10. v 15:00Stomix - Písečná-:-
17.10. v 15:00Bohdíkov - Stomix-:-
25.10. v 14:30 Stomix - Zlaté Hory-:-
31.10. v 14:00 Javorník - Stomix-:-
7.11. v 14:00 Sudkov - Stomix-:-
15.11 v 13:30 Stomix - Vidnava-:-
3.4.2014 v 15:30Nový Malín-Stomix-:-
10.4.2015 v 15:00Stomix-Jindřichov-:-
16.4.2015 v 16:00Staré Město-Stomix-:-
24.4.2015 v 15:00Stomix - Bludov-:-
1.5.2015 v 16:30Lesnice - Stomix-:-
7.5.2015 v 16:30Štíty-Stomix-:-
14.5.2015 v 15:00Stomix-Hrabišín--:--
21.5.2015 v 16:30Písečná -Stomix-:-
29.5.2015 v 15:00Stomix-Bohdíkov-:-
4.6.2015 v 16:30Zlaté Hory - Stomix--:--
12.6.2015 v 15:00Stomix-Javorník--:--

Rozpis zápasů Dorost

Datum a časZápasVýsledek
1.9.2013 v 10:00Mikulovice - Žulová3:0
7.9.2013 v 15:00Žulová - Zlaté Hory0:10
14.9.2013 v 10:00Šumperk B - Žulová5:0
21.9.2013 v 15:00Žulová - SK Řezězárna3:4
28.9.2013 v 15:00Žulová - Jindřichov2:4
6.10.2013 v 13:15Javorník - Žulová13:0
12.10.2013 v 15:00Žulová - Písečná-- : --
20.4.2014 v 10:30Jindřichov - Žulová-- : --
26.4.2013 v 15:00Žulová - Javorník-- : --

Rozpis zápasů Žáci

Datum a časZápasVýsledek
20.4.2013 v 13:00 Písečná - Žulová-- : --
27.4.2013 v 13:30 Zlaté Hory - Žulová-- : --
05.5.2013 v 10:30 Žulová - Bělá-- : --
11.5.2013 v 10:00Javorník - Žulová-- : --
19.5.2013 v 10:30 Žulová - Vápenná-- : --
26.5.2013 v 13:00 Vidnava - Žulová-- : --
2.6.2013 v 10:30 Žulová - Česká Ves-- : --
8.6.2013 v 10:00 Lipová - Žulová-- : --
16.6..2013 v 10:30 Žulová - Bernartice -- : --

Rozpis zápasů Benjamínci

Datum a časZápasVýsledek
2.9.2013 v 16:30Mikulovice A - Žulová2:20
7.9.2013 v 1O:30Žulová - Lipová14:9
16.9.2013 v 16:30Řetězárna - Žulová4:2
19.9.2013 v 17:00Supíkovice - Žulová4:10
21.9.2013 v 10:30Žulová - Jeseník A7:3
26.9.2013 v 17:00Žulová - Vápenná-- : --
28.9.2013 v 10:30Žulová - Bernartice8:7
5.10.2013 v 10:00Jeseník B - Žulová-- : --
12.10.2013 v 10:30Žulová - Vidnava-- : --
19.10.2013 v 10:30Zlaté Hory - Žulová-- : --
26.10.2013 v 10:30Žulová - Javorník-- : --

Přejít nahoru